5 maja w Muzeum:

Dzień atrakcji w Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach.

Autosacrum 2024 - święcenie pojazdów w Podkowie Leśnej w Kościele Św. Krzysztofa.
Konkurs Elegancji Zabytkowych Samochodów o NAGRODĘ Burmistrza Gminy Brwinów
Początek o godzinie 10:00 zbiórka w Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach przy ul. Warszawskiej 21.
Przejazd w kolumnie pojazdów zabytkowych do Kościół Św. Krzysztofa, gdzie odbędzie się msza Św o godz. 11:00.
Około godziny godziny 12:00 święcenie pojazdów (w pierwszej kolejności motocykle, następnie pojazdy zabytkowe i pozostali uczestnicy).
Godzina 12:30 przejazd pojazdami zabytkowymi do miejsca związanego z Mazowszem (niespodzianka).
Konkurs Elegancji Zabytkowych Samochodów o NAGRODĘ Burmistrza Gminy Brwinów, rozpocznie się o godz. 14:14 na Rynku w Brwinowie.
Załogi zaprezentują swoje pojazdy, mile widziane stroje z epoki.
Jury oceni i wytypuje trzech zwycięzców, którzy otrzymają Nagrodę Burmistrza Gminy Brwinów.
Następnie przejazd do Muzeum w Otrębusach gdzie nastąpi wręczenie nagród, przy tradycyjnie będzie serwowany pieczony prosiak.

Zgłoszenia i zapisy proszę przesyłać na adres e-mail:
retro@muzeum-motoryzacji.com.pl
Kontakt telefoniczny: 502-257-021, 503-358-930

Kapelusz wełniany szary Kapelusz wełniany szary

Nowa Filia Muzeum w Warszawie.

Muzeum Motoryzacji i Techniki otworzyło nową filię w Warszawie przy ul. Ząbkowskiej 38 w Fabryce Konesera. Zapraszamy!

ras quam quam, lobortis ut fermentum id, tempor a magna. Praesent dolor sem, venenatis suscipit rhoncus facilisis, ornare vel lectus. Nam nisi sem, feugiat eget ornare non, egestas nec velit. Ut consectetur, justo lobortis mattis bibendum, eros nulla dapibus velit, non commodo erat nibh a est. Nam fringilla, urna sed volutpat ullamcorper, enim libero gravida turpis, vitae congue nisl orci at velit. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean malesuada ligula sed est rutrum imperdiet. Aenean venenatis sodales turpis non commodo. Aliquam at velit vitae magna vulputate lacinia. Vestibulum luctus erat at est tincidunt sit amet venenatis elit molestie. Suspendisse consequat condimentum felis, sed scelerisque neque ornare eget. Vivamus nec erat et lectus mattis accumsan at id quam. Quisque non metus et nisi vestibulum pellentesque id adipiscing mi. Nullam elit mauris, tincidunt eget consectetur sit amet, feugiat sed est.

Czynne codziennie od poniedziałku do piątku 8.30-16.30
wszystkie soboty niedziele: 9.00 - 17.00