Wystawa

Zapraszamy na wystawę "Historia Fabryki Ołówków w Pruszkowie. I Pruszkowskie Biennale Rysunku Samochodów i Maszyn dla Dzieci i Młodzieży z okazji Narodowego Święta Niepodległości".

Ogromna duma......, wzruszenie......, dziękuję.
Pięknie napisany tekst, jak chcecie się dowiedzieć o historii muzeum zapraszam do lektury.

Oferta | Organizujemy wycieczki po Warszawie w stylu PRL -u autobusami Jelcz "Ogórkam" i innymi z tego okresu, Syrenkami, Trabantami, Warszawami po ciekawych miejscach stolicy.

• Organizujemy wycieczki po Warszawie i nie tylko.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Muzeum Motoryzacji i Techniki dotyczącej zorganizowania szkolenia biznesowego lub konferencji dla firm połaczonej z wycieczką po Warszawie i nie tylko.

Muzeum Motoryzacji i Techniki dysponuje Salą Konferencyjną, która pomieści grupę 100 osobową. Układ sali pozostawiamy do dyspozycji organizatora. Bezpośrednio przy sali znajdują się  pomieszcenia sanitarne. Na życzenie goście moze byc odpowiednio zaciemniona lub rozświetlona.

Sala jest wyposażona w :
    rzutnik
    mobilny ekran
    nagłośnienie

Przez cały czas trwania spotkania zapewniamy odpowiedni catering: przerwy kawowe, lunch czy też kolację. Menu jest dopasowane do charakteru spotkania, ułożone po wcześniejszych ustaleniach z organizatorem. Nad całym spotkaniem czuwa przeszkolona obsługa.
    Dodatkową zaletą spotkania w Muzeum Motoryzacji i Techniki jest swobodny dostęp do ekspozycji. Przez cały czas trwania szkolenia czy też konferencji goście mają okazję obejrzenia unikatowej kolekcji zabytkowych aut. Niepowtarzalną  atrakcją może się stać przejazdzka naszymi autami po okolicy i nie tylko.
    Na szlaku wycieczki po okolicy znajdują się takie miejsca jak: Karolin, Podkowa Leśna - Miasto- Ogród, czy też Pałac Jarosława Iwaszkiewicza w Stawisku.

Proponujemy równiez wycieczki tematyczne, np. w stylu PRL - u po Warszawie.

Serdecznie zapraszamy do Muzeum celem omówienia szczegółów spotkania lub prosimy o kontakt telefoniczny: 502 257 021, lub mailowy: retro@muzeum-motoryzacji.com.pl

Czynne codziennie od poniedziałku do piątku 8.30-16.30
wszystkie soboty niedziele: 9.00 - 17.00