Zapraszamy na Autosacrum 2 maja 2021

W tym roku w związku z obostrzeniami Autosacrum odbędzie się inaczej niż dotychczas.
Zgodnie z tradycją chcielibyśmy zaprosić Państwa przed godzina 11.00 przed Muzeum.
Msza Święta odbędzie się w Kościele Świętego Krzysztofa w Podkowie Leśnej o godzine 11.00. Jak co roku po mszy zapraszamy Państwa do nas tym razem na parking muzealny na świeżym powietrzu .

Do zobaczenia😊

Zegar wiszący i budzik Zegar wiszący i budzik

Zapraszamy na Noc Muzeów

Jesteśmy czynni  0d 18,30 do 21