Zamknij
W dniu dzisiejszym Muzeum Motoryzacji i Techniki wzbogaciło się o jeszcze jeden eksponat, znany aktor Pan Daniel Olbrychski po 30 latach użytkowania przekazał do naszego muzeum Nissana Patrola z 1991roku .
Był jego pierwszym właścicielem .
Auto stanie obok wielu innych eksponatów należących do znanych ludzi kultury i polityki.

MOJ - 1936r. MOJ - 1936r.

Nasze eksponaty w widowisku muzycznym "Polita"

Nasze eksponaty możecie oglądać w widowisku muzycznym ''POLITA'' stworzonym na podstawie biografii jednej z największych gwiazd kina niemego – Poli Negri.

Przedstawienie reżyseruje Janusz Józefowicz, muzykę napisał Janusz Stokłosa, a w rolę Poli wciela się Natasza Urbańska.

ZAPRASZAMY!

strona oficjalna musicalu