Zapraszamy na Autosacrum 2 maja 2021

W tym roku w związku z obostrzeniami Autosacrum odbędzie się inaczej niż dotychczas.
Zgodnie z tradycją chcielibyśmy zaprosić Państwa przed godzina 11.00 przed Muzeum.
Msza Święta odbędzie się w Kościele Świętego Krzysztofa w Podkowie Leśnej o godzine 11.00. Jak co roku po mszy zapraszamy Państwa do nas tym razem na parking muzealny na świeżym powietrzu .

Do zobaczenia😊

Radioodbiornik Goblin Radioodbiornik Goblin

Historyczne ściganie na torze Poznań.

W ostatni weekend na torze w Poznaniu nie brakowało emocji.

Przez trzy dni odbywały się zmagania w różnych klasach min: runda Wyścigowego Pucharu Polski, runda Maluch Trophy oraz 3. runda HAIGO. "Historische Automobilrennsport Interessen Gemeinschaft Ostdeutschland", czyli wyścigi niemieckiej formuły historycznej. Nie zabrakło tam oczywiście Muzeum Motoryzacji. Na torze pojawiły się również legendy sportów motorowych jak Adam Smorawiński czy Longin Bielak - siedmiokrotny wyścigowy mistrz Polski.

Czynne codziennie od poniedziałku do piątku 8.30-16.30
wszystkie soboty niedziele: 9.00 - 17.00