Kask motocyklowy Kask motocyklowy

Ekranizacje zagraniczne

Muzeum Motoryzacji i Techniki wspólpracowało również z reżyserami przy wielu zagranicznych filmach:

Film "Lista Schindlera" reż. Steven Spielberg.
Amerykański dramat wojenny z 1993 r., powstały na podstawie książki Thomasa Keneally - ego. Film oparty jest na faktach i opowiada o wydarzeniach z czasów II Wojny Światowej.
W rolach głownych: Liam Neeson, Ben Kingsley, Ralph Fiennes.

Czynne codziennie od poniedziałku do soboty: 8.00 - 17.00
wszystkie niedziele: 9.00 - 17.00