Szanowni Państwo

W związku z decyzją Rady Ministrów o ponownym wprowadzeniu obostrzeń w województwie mazowieckim , placówki muzealne oraz inne instytucje kultury pozostają zamknięte do odwołania.

Z przykrością informujemy że nasze muzeum jest nieczynne dla osób zwiedzających do odwołania .

Wypożyczenia pojazdów i rekwizytów odbywają się normalnie a pracownicy biura pozostają do Państwa dyspozycji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy

505731931

Gogle motocyklowe Gogle motocyklowe

Autosacrum 6 maja

Zapraszamy na coroczny rajd, połączony razem ze świeceniem naszych zabytkowych pojazdów. Iimpreza pod patronatem Marszałka województwa Mazowieckiego Adama Struzika

Impreza ma jeszcze przedwojenne tradycje. Kościół w Podkowie Leśnej został ufundowany w 1934 roku przez automobilistów.

W tym roku Trasa rajdu ma ok 40 km. Wszystkich uczestników czeka sporo atrakcji a zakończenie tradycyjnie – uczta w Muzeum

zakończenie około godziny 16

serdecznie zapraszamy