FRAMO BARKAS FRAMO BARKAS

Autosacrum 6 maja

Zapraszamy na coroczny rajd, połączony razem ze świeceniem naszych zabytkowych pojazdów. Iimpreza pod patronatem Marszałka województwa Mazowieckiego Adama Struzika

Impreza ma jeszcze przedwojenne tradycje. Kościół w Podkowie Leśnej został ufundowany w 1934 roku przez automobilistów.

W tym roku Trasa rajdu ma ok 40 km. Wszystkich uczestników czeka sporo atrakcji a zakończenie tradycyjnie – uczta w Muzeum

zakończenie około godziny 16

serdecznie zapraszamy